Dankzij een bijdrage door het bestuur van v.v. WNC in de vorm van sponsoring van bruikbare voetbalshirts, korte broeken, sokken en voetbalnetten is de basis gelegd voor de vorming van een jeugdelftal in de leeftijd van 10-14 jaar. Het team zal gaan bestaan uit 20 spelers en 2 coaches. Haar naam is v.v. WNC Gambia. Een lang gekoesterde wens van Coby en Arthur van Dooijeweert gaat hiermee vorm krijgen.
Voor kinderen zonder speelgoed en vaak zonder onderwijs en weinig toekomstperspectief is dit de ontdekking dat ze toch nog ergens goed in kunnen zijn. Goed voor hun zelfvertrouwen. Het ontbreekt echter nog aan vele middelen.

Wij willen jullie vragen of jullie ons en dus het team willen steunen.

Wij zijn op zoek naar :

– Voetbalschoenen in de maten 42 t/m 44 voor de trainers en 36 t/m 39 voor spelers

– Trainingshesjes , pionnen

– Ballen

– EHBO koffer

– Bruikbare oude laptops en telefoons

– Meisjes/dameskleding: shirts, bloesjes, jeans, jurkjes & schoenen

– Jongens/herenkleding: shirts, polo’s, jeans & schoenen

– Kinderkleertjes & korte broeken

Heb je nog iets liggen wat niet meer past of gebruikt wordt?
Je kunt dit inleveren op: Notaris van Aalstweg 35 te Waardenburg

Je kunt ons bereiken op nummer 06-22514425

Heeft u geen van bovenstaande artikelen? Geen probleem. Wie ons wil ondersteunen met een kleine bijdrage in de verzendkosten ( € 6,50 per  bananendoos ) of een speler wil sponsoren voor € 10,00 kan dit doen door uw gift te storten op NL 06 RBRB 0941 563405 onder vermelding van v.v. WNC Gambia (en eventueel uw naam).

Alle gedoneerde materialen verzenden wij via een verzamelpunt in Rossum.
In Gambia hebben wij een betrouwbaar contactpersoon die zorg draagt voor de aflevering.

De hoofdtrainer is Eddy, een goudeerlijke 37 jarige Gambiaan die als sport animator werkzaam is in hotel Senegambia Beach en ons wil ondersteunen bij deze uitdaging.

Na een proefperiode van 1 jaar kan het team worden ingeschreven in de Gambiaanse competitie.

De kinderen en trainers zullen jullie geweldig dankbaar zijn !
Dank jullie wel ,

Hartelijke groet,
Coby en Arthur van Dooijeweert