WAARDENBURG- Piet van Lent is aankomend seizoen de nieuwe trainer voor de B-selectie van WNC. Hij heeft er net drie seizoenen bij de fusieclub DSS’14 op zitten, en was toe aan iets anders. Piet is de opvolger van trainer Gerard Aichorn, die om persoonlijke redenen besloten heeft te stoppen bij WNC.

Even voorstellen:

Piet van Lent is 49 jaar en woonachtig in Beesd. Tot 1996 is hij actief geweest als voetballer en heeft gespeeld bij o.a. v.v. Beesd, v.v. Rhelico, Unitas en S.V.W. beide te Gorinchem. Door een vervelende knie blessure werd Piet in 1996 gedwongen om te stoppen met voetballen. Omdat hij zich toch wel graag met dit spelletje bezig wilde houden, is hij zich op het trainersvak gaan richten. Piet is onder meer als trainer werkzaam geweest bij v.v Rhelico, v.v. ASH, Vriendenschaar, S.C.Z., v.v. Aquila, v.v. Hurwenen en DSS’14.

Het bestuur.