Waardenburg – De 1e klasse C ondergaat een behoorlijke metamorfose. De regioclubs uit Zuid I krijgen bezoek van clubs uit de omgeving van Utrecht en de Veluwe.

Bij WNC  is trainer Cor Prein niet rouwig om de indeling, we komen de nodige oude bekenden tegen. WNC speelde enkele weken geleden in de nacompetitie nog tegen Bennekom en zat eerder al met bijvoorbeeld De Merino’s, Montfoort, DTS Ede, Sliedrecht, SVL en Woudenberg in de competitie.

Mooie competitie
Vorig jaar was trainer Cor Prein niet direct blij met enkele verre reizen naar Zeeland, nu is hij positief. “Ik denk weliswaar dat deze klasse sterker is dan die van vorig jaar, maar ik vind het een mooie competitie.”

ZUID I

1e klasse C: Bennekom, Delta Sports, DHSC, DTS Ede, DUNO D, GJS, GRC 14, LRC Leerdam, De Merino’s, Montfoort, Sliedrecht, SVL, WNC, Woudenberg.