Gambia – In mei dit jaar informeerde wij u al eerder over een lang gekoesterde wens van Coby en Arthur van Dooijeweert. Dankzij een bijdrage door het bestuur van v.v. WNC in de vorm van sponsoring van nog bruikbare voetbaltenue’s, was toen de basis al gelegd voor de vorming van een jeugdelftal in de leeftijd van 10-14 jaar. Haar naam is v.v. WNC Gambia.

Nu 2 maanden later kregen we het bericht dat WNC Gambia ook al is ingeschreven bij de Gambiaanse bond (bij ons KNVB). Ook hebben onze jongens inmiddels hun 1e oefenwedstrijd gespeeld, en gewonnen met 3-2.

Wij willen jullie vragen of jullie ons en dus het team willen ondersteunen.

Wij zijn op zoek naar :

– Voetbalschoenen in de maten 42 t/m 44 voor de trainers en 36 t/m 39 voor spelers

– Trainingshesjes , pionnen

– Ballen

– EHBO koffer

– Bruikbare oude laptops en telefoons

– Meisjes/dameskleding: shirts, bloesjes, jeans, jurkjes & schoenen

– Jongens/herenkleding: shirts, polo’s, jeans & schoenen

– Kinderkleertjes & korte broeken

 

Heb je nog iets liggen wat niet meer past of gebruikt wordt?
Je kunt dit inleveren op: Notaris van Aalstweg 35 te Waardenburg

Je kunt ons bereiken op nummer 06-22514425

Heeft u geen van bovenstaande artikelen? Geen probleem. Wie ons wil ondersteunen met een kleine bijdrage in de verzendkosten ( € 6,50 per  bananendoos ) of een speler wil sponsoren voor € 10,00 kan dit doen door uw gift te storten op NL 06 RBRB 0941 563405 onder vermelding van v.v. WNC Gambia (en eventueel uw naam).

Alle gedoneerde materialen verzenden wij via een verzamelpunt in Rossum.
In Gambia hebben wij een betrouwbaar contactpersoon die zorg draagt voor de aflevering.

De hoofdtrainer is Eddy, een goudeerlijke 37 jarige Gambiaan die als sport animator werkzaam is in hotel Senegambia Beach en ons wil ondersteunen bij deze uitdaging.

Na een proefperiode van 1 jaar kan het team worden ingeschreven in de Gambiaanse competitie.

De kinderen en trainers zullen jullie geweldig dankbaar zijn !
Dank jullie wel ,

Hartelijke groet,
Coby en Arthur van Dooijeweert