Waardenburg– De KNVB heeft het wedstrijdschema bekend gemaakt voor alle 1e elftallen. WNC start op zaterdag 23 september de competitie in de 1e klasse C met een zware uitwedstrijd bij v.v. Bennekom. Geen onbekende tegenstander, want op dinsdagavond 16 mei was Bennekom  al eerder tegenstander, toen in de nacompetitie voor promotie naar de hoofdklasse. We weten inmiddels hoe dat is afgelopen, beide ploegen zijn in de 1e klasse gebleven. Bennekom, vorig seizoen de nummer vier in de 1e klasse D troefde WNC toen duidelijk af, en won terecht met 3-1. De Waardenburgers speelde toen wel met veel invallers, mede door schorsingen en blessures na de slotwedstrijd tegen Kloetinge. Straks staan beide ploegen weer fris aan de start, en met weer een nieuwe selectie, dus een uitslag voorspellen wordt moeilijk.

Bekende tegenstanders

Op de derde speeldag, zaterdag 7 oktober treft WNC al de eerste bekende tegenstander uit onze regio, dan staat de uitwedstrijd bij GRC-14 op het programma. Twee weken later op zaterdag 21 oktober volgt de thuiswedstrijd tegen het gepromoveerde GJS uit Dalem. Op zaterdag 25 november komt LRC Leerdam naar Waardenburg, dan spelen ze hun 1e wedstrijd voor de 2e periode. Hieronder ziet u het schema tot aan de winterstop.

Wedstrijdschema

1e Periode

23/9 Bennekom          –          WNC

30/9 WNC                    –          DHSC

7/10 GRC-14                –          WNC

14/10 WNC                   –          Delta Sports

21/10 WNC                   –          GJS

28/10 Duno D              –          WNC

4/11 WNC                     –           SVL

11/11 Inhaalweekend

18/11 DTS Ede             –           WNC

2e Periode

25/11 WNC                   –           LRC

2/12 Woudenberg       –           WNC

9/12 Sliedrecht            –           WNC

16/12 WNC                   –           Montfoort

Winterstop 

27/1 De Merino’s         –           WNC