Indeling Jeugd WNC seizoen 2017-2018

WNC MO15-1

Spelers: van Loenen, Sanne – van Valkenburg, Esmee – van Maurik, Shannon – van Utrecht, Laura – Oldenhuis, Joëlle – de Ruiter, Jagna – Schrijver, Linde – Jonkers, Anneleen – van Daelen, Yelte – de Jongh, Dyllene – Visscher, Dinthe – Steenks, Channa / Totaal: 12 spelers

Trainer: Klaas van Wageningen (maandag)

Trainer: Vacature (woensdag)

Leider(s): Vacature

WNC JO19-1

Spelers: Schuurman, Bart – Werner, Jelmer – Jongh de, Nick – Monhemius, Brian – Zwamborn, Kevin – Koemans, Martijn – Daelen van, Joni – Jonkers, Daan – Lipok, Nick – Chanukajev, B. M. – Andernach, Kenny – Alargha, Osamah – Spijker van, Sam – Khashan, Mutasem – Alargha, Dolamah – Waleveld, Olav / Totaal: 16 spelers

Trainer(s): Hooisma, Douglas

Leider(s): Hooisma, Douglas

WNCJO15-1

Spelers: van Spijker, Jack – Monhemius, Renzo – Kardol, Corneo – Causevic, Lyon – van der Mark, Daemian – Kardol, Marino – Zwamborn, Nick – van Hemert, Jurre – Nieuwenhuizen, Owen – van der Kooij, Nick – Alargha, Akram – van Wijk, Timo – Dordmond, Niels – Kaasjager, Jeroen / Totaal: 14 spelers

Trainer(s): Zwamborn, William – Schuurman, Nick

Leider(s): van Wijk, John – Zwamborn, William

WNC JO15-2

Spelers: van Loenen, Mike – Mars, Dirk – van Valkenburg, Justin – van der Mark, Senna – Leentjes, Joep – Nap, Jeroen – van Hazendonk, Jens – van den Bosch, Luc – de Jongh, Floris – van Valkenburg, Kasper – Janssen, Joey – van der Velde, Brent – Khashan, Ammar – N.A.T.W / Totaal: 13 spelers

Trainer(s): Kok, Jesse

Leider(s): de Jongh, Arjen – van Valkenburg, Edwin

WNC JO13-1

Spelers: Alargha, Mohamad, – Bambacht, Ralph – van der Kooij, Daniel – Scheepers, Rick – Schuchmann, Liam – Pellegrom, Nick – de Ruiter, Otto – Kardol, Antonio – de Jongh, Sjon – van Wijk, Max – Nijhoff, Timo – Dordmond, Christiaan – Zahrioui, Illias – Kardol, Giomario – Kaasjager, Maurice – Vroon, Herian / Totaal: 16 spelers

Trainer(s): Hooisma, Douglas

Leider(s): Hooisma, Douglas – Nijhoff, Bart

WNC JO11-1

Spelers: Janssen, Sem – Khashan, Yeman – Kleine, Collin – Donker, Nils – van Esch, Jan – van ’t Hooft, Chris – de Vletter, Maurits – Ray, Designo – van ’t Hooft, Niek – Scheepers, Max / Totaal: 10 spelers

Trainer(s): Kleine, Henri

Leider(s): Kleine, Henri

WNC JO11-2G

Spelers: van de Water, Vince – de Ruiter, Deena – Bambacht, Nina – Faassen, Marijn – Zwamborn, Anoek – Nijhoff, Jesse – Pellegrom, Dewi – Pellegrom, Britt – de Jongh, Lieke – Verploegh, Tess – Bambacht, Maria / Totaal: 11 spelers

Trainer(s): Faassen, Jan – Zwamborn, William

Leider(s): Faassen, Jan – Zwamborn, William

WNC JO9-1

Spelers: Vuik, Gerjan – Hoogendijk, Nick – de Jongh, Kyan – de Jongh, Roy (Est) – Weidema, Levin – de Jongh, Jordy – van Est, Twan – van Gameren, Mike – Jansen, Pepijn – Htoo, Helta – Kaasjager, John  / Totaal: 11 spelers

Trainer(s): Vacature

Leider(s): Weidema, Dennis

WNC JO7-1

Spelers: de Jongh, Milan – van Oort, Sander – van de Ham, Keano – de Jongh, Lars – van Meerte Janse, Kay – Muilwijk, Djyno – Olana, Philip – de Lange, Lucas / Totaal: 8 spelers

Trainer(s): de Jongh, Christian

Leider(s): de Jongh, Christian

Deze indeling is onder voorbehoud van eventuele aanpassingen. Voor vragen kunt u contact opnemen met de jeugdcoördinator Douglas Hooisma, E-mail: d.hooisma@outlook.com 

Nieuwe regels Jeugdvoetbal

Team:               Aantal:                    Afmeting Lengte/Breedte:                   Keeper:

WNC JO7         4 tegen 4                30 x 20 mtr.                                         Nee

WNC JO9        6 tegen 6                 30 x 42,5 mtr.                                     Ja

WNC JO11       8 tegen 8                 64 x 42,5 mtr.                                     Ja

Team:               Uitbal:                             Hoekschop:

WNC JO7         dribbelen/passen           dribbelen/passen

WNC JO9         dribbelen/passen           dribbelen/passen

WNC JO11        dribbelen/passen           dribbelen/passen

Team:           Vrije bal:                              Time out:                  Afstand spelhervatting:

WNC JO7    dribbelen/passen/schieten    2 min per helft        5 meter

WNC JO9    dribbelen/passen/schieten    2 min per helft        5 meter

WNC JO11   dribbelen/passen/schieten    2 min per helft        5 meter