Beste voetbalvrienden ,

Bij deze willen wij het bestuur van vv WNC en iedereen die tot dusverre zijn bijdrage heeft geleverd in welke vorm dan ook aan het project vv WNC Gambia , bedanken. Door de actie van velen hebben wij 2 teams kunnen vormen in de leeftijdscategorie 10-15 jaar. Wekelijks is er contact en 1 team is reeds ingeschreven bij de Gambiaanse KNVB zodat z.s.m kan worden deelgenomen in competitieverband. Zonder uw bijdrage hadden de kinderen deze mogelijkheid nooit gekregen.

De blijdschap en vreugde in het spel die de kinderen uitstralen geven voldoende energie om dit verder te ontwikkelen. Met zo weinig, zoveel kunnen betekenen voor een kind is in woorden niet uit te drukken. Wij zijn nog steeds op zoek naar dames, heren en kinderkleding, trainingshesjes, shirts ( met name van WNC ) en voetbalschoenen. Mocht u iets bruikbaars willen doneren kunt u ons bellen op 06-22514425 of de spullen afgeven op Notaris van Aalstweg 35 te Waardenburg.

Alvast bedankt voor alle steun voor nu en in de toekomst !!

Met vriendelijke groeten,

Coby en Arthur van Dooijeweert