WAARDENBURG – WNC heeft het contract met hoofdtrainer Cor Prein met twee jaar verlengd. De Culemborgse oefenmeester is momenteel aan zijn vierde seizoen bezig als hoofdtrainer bij de eersteklasser. Tevens is ook met assistent trainer Ben van Meerte Janse een verlenging van zijn contract voor twee jaar overeengekomen.

Cor Prein heeft als speler ervaring in zowel het betaald- als het amateurvoetbal, en schoof als assistent-trainer in het seizoen 2014-2015 door naar de positie van hoofdcoach bij WNC; zijn éérste klus als hoofdtrainer. Eerder was hij in Waardenburg al een jaar in dienst in de functie van assistent-trainer. Bestuur, staf en spelers van de Waardenburgse club zijn zeer tevreden over de samenwerking. Vandaar dat contractverlenging voor twee seizoenen overeengekomen is. WNC is momenteel verrassend medekoploper in de 1e klasse C.