WAARDENBURG – Bij de verdeling van de eerste periodetitels wordt meestal alleen gekeken en gesproken over het eerste elftal van een vereniging. Zo is er bij WNC ook al gesproken in de voorbeschouwing van hun wedstrijd tegen DTS’35, dat als Duno thuis punten verspeeld tegen de nummer drie Montfoort en WNC hun wedstrijd winnend afsluit, ze de 1e periode pakken. Thuis in Waardenburg komt zaterdag zeker ook WNC 2 in aanmerking voor de eerste periode in hun reserve 1e klasse B.

WNC 2 – SV Meerkerk 2

De huidige koploper WNC 2 wil thuis tegen het tot nu toe tegenvallende SV Meerkerk 2 de eerste periode pakken. Een gelijkspel zal zeker al volstaan om er zeker van te zijn, maar de jongens van de dit seizoen bij WNC 2 debuterende trainer Piet van Lent willen waarschijnlijk meer. Als enige kanshebber om WNC 2 nog van die eerste periode af te houden is Tricht 2, maar deze zal het zaterdag zelf ook al niet gemakkelijk hebben tegen de nummer twee op de ranglijst GRC-14 2. WNC 2 is in zijn klasse nog het enige team dat nog ongeslagen is, 7 wedstrijden gespeeld en 19 punten, met zes overwinningen en één gelijkspel uit bij VVAC 2. Wij wensen WNC 2 zaterdag veel succes , met het behalen van die éérste periode.