WAARDENBURG- Zaterdag 25 november 2017 was het dan zover, koe-schijten bij WNC. Nadat boer de Jongh met zijn trekker gearriveerd was ,werd vlak erna de koe het B-veld opgelaten om zijn behoefte te gaan doen. De jonge koe had in het begin meer aandacht voor het voetbalveld ,i.p.v. een rustig plekje ergens te gaan zoeken om zijn behoefte te doen. Misschien dacht hij al dat het voorjaar was aangebroken. Na enige tijd was het moment aangebroken dachten we, maar helaas was het koe-plassen. Omdat de koe verder binnen de tijd niet gescheten had ,werden er volgens het reglement de coördinaten van de punten uitgemeten. Zie op de foto welke lotnummers in de prijzen gevallen zijn. Zit uw nummer hier bij, neem dan contact op met tel.nr. 06-53383638. Hierbij willen wij alle deelnemers bedanken voor het kopen van onze loten .

Het bestuur van WNC wil de organisatie en alle betrokkene die deze actie mogelijk gemaakt hebben bedanken voor hun inzet.