DTS’35 – WNC
WNC heeft zaterdag op de knappe tweede plaats in de eerste klasse nog een serieuze kans op de eerste periodetitel. Dan moet koploper DUNO thuis in de topper tegen rivaal Montfoort in elk geval niet winnen en zal WNC zelf in Ede absoluut over DTS’35 moeten zegevieren. Dat zal voor WNC tegen middenmoter DTS’35, dat nog pas twee keer verloor, nog niet gaan meevallen temeer daar WNC-topscorer Willem-Paul van der Heijden geblesseerd is. Wel kan WNC weer beschikken over zijn topscorer van vorig seizoen Vincent Verheul. Verheul die in de voorbereiding op dit seizoen geblesseerd raakte aan zijn schouder is nog niet op zijn oude niveau van vorig seizoen. Wedstrijdritme speelt waarschijnlijk een grote rol voor de snelle buitenspeler van WNC, maar misschien dat hij morgen alle  schroom van zich af kan spelen op het kunstgrasveld in Ede. De vrijgekomen spitspositie bij WNC zal waarschijnlijk zaterdag weer ingenomen worden door Jeffrey Weidema. Als spits zal hij Aimen Saqqal en Vincent Verheul aan de buitenkanten moeten bedienen, en andersom. Een andere geblesseerde aanvaller Ibrahim Kaya van WNC is afgelopen dinsdag weer voor het eerst begonnen met een lichte buitentraining in Waardenburg. De beweeglijke Kaya raakte in het voorjaar van 2017 zwaar geblesseerd aan zijn knie, en is na zijn knieoperatie al weer enige tijd aan het revalideren, wij wensen hem dan ook veel succes met zijn verdere revalidatie. Wij hopen op een mooie en sportieve wedstrijd, en wensen WNC morgen veel succes.

De wedstrijd morgen tegen DTS’35 begint om 15:00 uur in Ede.