Sliedrecht – WNC
WAARDENBURG: A.s. zaterdag 09 december staat er weer een uitduel op het programma voor WNC. Nu is het sterk geachte Sliedrecht de tegenstander in de voorlaatste wedstrijd van de éérste competitiehelft in het seizoen 2017-2018. De degradant uit de hoofdklasse staat volgens de analisten, die vooraf aan het seizoen Sliedrecht als kampioenskandidaat bestempeld hadden, wel wat te laag op de ranglijst. Misschien dat hier de huidige trainer Michel Langerak voor verantwoordelijk wordt gehouden, omdat donderdag bekend is gemaakt dat zijn huidige  contract van twee seizoenen niet meer verlengd gaat worden. WNC staat na hun overtuigende overwinning vorige week in Woudenberg, in de eerste klasse fraai op de tweede plaats. Sliedrecht vertoeft in de middenmoot met nog alle kans op aansluiting met de erg langgerekte kopgroep. WNC zal het dan ook lastig krijgen in Sliedrecht, waar de thuisclub op eigen veld al tien punten pakte en alleen van koploper DUNO verloor. Met een tweede gelijkspel in deze competitie hoeft WNC dan ook tegen een Sliedrecht in opmars al niet ontevreden te zijn.

Aanvang wedstrijd is vanwege de winterperiode nu om 14:15 uur.