WAARDENBURG: De WNC VR1 waren afgelopen dinsdagavond 09 januari weer aan hun 2e seizoenshelft begonnen met hun 1e training. Voor zaterdag 13 januari stond er mountainbiken in de Drunense duinen op het programma. Met een groep van 9 dames en hun trainer gingen ze op pad. Onderweg werd er ook nog een sprint opdracht gedaan. En iets verderop werd er een fiets tijd-sprint gedaan, hier konden kruisjes mee gewonnen worden. Waar aan het einde van het seizoen een prijs mee gewonnen kan worden. Uiteindelijk na een gezonde snack tussendoor gingen de dames vol enthousiasme weer verder en werden alle steile heuvels overwonnen. Onderweg moest er nog een paar keer door de trainer bij wat fietsen de ketting terug erop gelegd worden. Uiteindelijk konden de vrouwen na deze leuke sportieve rit onder een warme douch en werd er afgesloten met een lekkere lunch. Top gedaan dames !