Tegenstander RKSV Heeze

In de vijfde ronde van de KNVB districtsbeker Zuid 1 is de Brabantse 2e klasser RKSV Heeze 1 (zon) de nieuwe tegenstander van WNC. Deze wedstrijd wordt gespeeld in Waardenburg op dinsdagavond 20 februari; aanvang 20:00 uur. De winnaar van dit duel speelt later in de kwartfinale tegen de winnaar van de wedstrijd Marvilde en SVSSS.

 

RKSV Heeze
De basis van RKSV Heeze is gelegd in 1930 toen de club werd opgericht onder de naam PVC. Later in 1933 ging de club verder onder een nieuwe naam Vitesse, in 1936 volgde een fusie met Blauw-Wit dat daarna in 1939 op verzoek van de voetbalbond onder de nieuwe naam vv Heeze verder ging. In 1953 werd nog een kleine naamsverandering doorgevoerd, omdat de plaatselijke handbalvereniging ook dezelfde naam voerde. Toen besloot het bestuur de club om te dopen tot de huidige naam Rooms Katholieke Sport Vereniging Heeze. RKSV Heeze is een groeiende vereniging met wel tien senioren teams en veel jeugd, die na enkele jaren heen en weer gepeddeld te hebben tussen de 3e en 4e klasse inmiddels vanaf 2014 toen de club via de nacompetitie promoveerde een stabiele 2e klasser lijkt te zijn geworden. In de vierde ronde op dinsdag 23 januari schakelde RKSV Heeze thuis zondag 3e klasser Reusel Sport/Co Trans 1 (zon) uit, door een 3-0 overwinning. Dus voor WNC is dit zeker een sterke tegenstander te noemen, omdat een 2e klasser zondag te vergelijken is met een 1e klasser zaterdag als het om sterkte van de teams gaat.

 

Selectie RKSV Heeze 1