Spelersnieuws (3)

WAARDENBURG – WNC verlengt ook met de broers Nehemia & Joel Sanaky.

De broers Sanaky zullen ook volgend seizoen bij WNC hun kunsten blijven vertonen. Na vele jaren voor TEC uit Tiel te zijn uitgekomen kozen ze dit seizoen voor WNC.

 

De ploeg die momenteel de zesde plaats in de eerste klasse C bezet is druk bezig met het completeren van de selectie voor volgend seizoen. Eerder maakte het al de contractverlengingen van Arjen Kaasjager, Demian Ririmasse, Kevin van de Velde, Kevin Groffen, Willem-Paul van der Heijden, Aimen Seqqal, Maxim Kivaka, Renaldo van Stijn en Michael Soepnel bekend.

Nieuw

WNC heeft voor volgend seizoen twee nieuwe verdedigers vastgelegd, Sonny van Kranenburg komt komende zomer over van de Culemborgse zondagtweedeklasser Vriendenschaar. Lars Corten speelt momenteel bij derdedivisionist OJC Rosmalen.

Vertrekken

Daar staat het vertrek van Vincent Verheul en Jesse Wammes tegenover.

Het bestuur