In Waardenburg is de wedstrijd WNC – DTS’35 Ede zaterdag een topper in de eerste klasse C. Beide clubs staan in de kopgroep, want vlak achter lijstaanvoerder DUNO D is DTS’35 Ede tweede en bezet WNC zelf de vierde plaats.

In Ede verspeelde WNC in november tegen DTS’35 door een 2-1 verlies de eerste periodetitel. Sindsdien is DTS’35 steeds beter in vorm geraakt. Na een zwak competitiebegin is DTS’35 inmiddels zelfs al liefst veertien (!) duels op rij ongeslagen. Vorige week werd LRC nog met 6-1 overklast. WNC won evenwel ook al vier keer achtereen en staat nu dichtbij de top, al hebben de directe concurrenten wel minder wedstrijden gespeeld. Het belooft zaterdag in Waardenburg dus een heel spannende wedstrijd te worden. Scheidsrechter bij deze topper is zaterdag arbiter Rick van Dee uit Tiel, hij wordt hierbij geassisteerd door de KNVB assistent-scheidsrechters, R. Klaassen en T. Colen.