Willem-Paul van der Heijden (WNC) op tweede plaats

REGIO LEERDAM – SC Everstein-spits Simon van Zante versterkte dit weekend zijn koppositie in de Leerdamse topscorerslijst. Hij maakte zaterdag twee goals tegen Jonathan uit Zeist. Met nu vijftien doelpunten staat Simon van Zante ruimer alleen op kop. Hij heeft drie treffers voorsprong op zijn twee naaste achtervolgers.

Die naaste rivalen zijn HSSC’61-centrumspits Floris Kool en WNC-aanvaller Willem Paul van der Heijden. Van hen trof Van der Heijden na zijn drie goals in Langbroek zaterdag thuis in de topper tegen koploper DUNO Doorwerth weer doel. Mede dankzij zijn openingstreffer boekte WNC in Waardenburg een knappe 2-1 zege tegen de lijstaanvoerder. Hij heeft nu net als Floris Kool twaalf doelpunten gemaakt. Kool wist ditmaal in Hei- en Boeicop tijdens de thuismatch van HSSC’61 tegen koploper Benschop het doel niet te vinden. Zijn ploeggenoot Arwin van Soest lukte dat wel en hij kwam zo met elf goals op een gedeelde vierde plaats.

Medio maart ziet de topscorerslijst (bij HET KONTAKT editie Leerdam) er in de regio Leerdam als volgt uit:

1 Simon van Zante (SC Everstein) met 15 goals.

2 en 3 Willem-Paul van der Heijden (WNC) en Floris Kool (HSSC’61) met 12 goals.

4 t/m 6 Ferry Meijdam (Heukelum), Johnnie Noorthoek (Haaften) en Arwin van Soest (HSSC’61) met 11 goals.

Meer WNC: Aimen Seqqal 6 goals, Vincent Verheul 4 goals, Joël Sanaky 3 goals en Jeffrey Weidema 2 goals.