WAARDENBURG – Op maandag  Tweede Paasdag staat voor WNC misschien wel de belangrijkste wedstrijd van het seizoen op het programma, de kwartfinale in de strijd om de districtsbeker in Zuid I tegen Marvilde uit het Brabantse Veldhoven. WNC het team van de Culemborgse trainer Cor Prein, verkeerd op dit moment in de competitie in een goede vorm. De laatste vijf wedstrijden werden gewonnen, waarbij de top twee in de stand thuis verslagen werden. WNC heeft tegen Marvilde nog wel wat goed te maken van de vorige ontmoeting in november 2016. In het seizoen 2016/2017 speelden beide teams ook al eens tegen elkaar in het bekertoernooi, toen werd het een teleurstelling voor WNC, Marvilde won toen deze doelpuntrijke wedstrijd in de 3e ronde van de beker met 3 – 5. Beide teams staan nu op de drempel om een historische mijlpaal te bereiken, de winnaar in deze kwartfinale van de beker plaats zich dan voor de halve finale en automatisch ook voor de TOTO KNVB beker van volgend seizoen, waarin ook de profclubs uitkomen. Dit is nog nooit eerder gepresteerd door beide verenigingen. De winnaar van WNC – Marvilde komt dan in de halve finale uit tegen de winnaar van de wedstrijd v.v. Uno Animo uit Loon op Zand tegen Madese Boys uit Made. Deze twee Brabantse teams die beide in de 2e klasse E zondag uitkomen, spelen hun onderlinge bekerwedstrijd op donderdag 5 april, aanvang: 20:00 uur.