WAARDENBURG: Zaterdag 26 mei werd het kampioensfeest gevierd door WNC JO15-1 voor het behaalde kampioenschap in de 4e klasse. De tegenstander deze dag was Rhelico JO15-1 en werd met 6 – 1 verslagen. Deze overwinning was vooraf niet meer noodzakelijk om het kampioenschap binnen te halen maar is toch altijd beter om het seizoen mee af te sluiten, want deze toch al aardige grote kerels behaalde het kampioenschap officieel al op woensdag 16 mei uit bij en tegen LRC JO15-3. In Leerdam pakte onze jongens tegen deze enige overgebleven concurrent  de winst en het kampioenschap al door met 0 – 4 te winnen. Het team en de begeleiders Nick Schuurman, John van Wijk, Jerry Oomen en William Zwamborn gingen na de wedstrijd nog even flink uit hun dak. Wij als bestuur van WNC willen het team hierbij van harte feliciteren met dit mooie behaalde kampioenschap.