De KNVB heeft vrijdag 27 juli de districtsbekerpoules voor het seizoen 2018-2019 bekendgemaakt. Hierin is WNC 1 als volgt ingedeeld:

Groep 1 – L57:

E.V.V.C. uit Vinkel – 2e klasse zondag

HVCH uit Heesch – 1e klasse zondag

Nivo Sparta uit Zaltbommel – 2e klasse zaterdag

WNC uit Waardenburg – 1e klasse zaterdag

 

De poulewedstrijden worden gespeeld op: 1/2 september, 8/9 september, 15/16 september.

Groep 1 -19: Brederodes, FC Breukelen, Elinkwijk, De Meern.

Groep 1 – 20: Benschop, Montfoort, PVCV, RVC’33.

Groep 1 – L39: Bruse Boys, Heerjansdam, Rijsoord, SC Kruisland.

Groep 1 – L40: SV Lopik, Nieuw-Lekkerland, Spirit, Papendrecht.
Groep 1 – L42: Heinenoord, Krabbendijke, Pelikaan, VVGZ.
Groep 1 – L41: DCV, Drechtstreek, RVVH, Sliedrecht.
Groep 1 – L45: Beek Vooruit, Oranje Wit, Strijen, Tholense Boys.
Groep 1 – L46: EBOH, Moerse Boys, Nieuwdorp, Zundert.
Groep 1 – L49: Almkerk, JEKA, Woudrichem, Yerseke.

Groep 1 – L50: Altena, Rijen, SC ’t Zand, Terneuzense Boys.
Groep 1 – L53: Beerse Boys, Berghem Sport, NOAD’32, SV Top.
Groep 1 – L52: Helvoirt, Nemelaer, Uno Animo, Wilhelmina’26.
Groep 1 – L54: Emplina, GRC 14, Roda Boys/Bommelerwaard, WSC.
Groep 1 – L55: DeltaSports’95, GJS, Leones, Tricht.
Groep 1 – L56: Heukelum, IJFC, LRC Leerdam, VVIJ.
Groep 1 – L57: EVVC, HVCH, Nivo Sparta, WNC.

Groep 2 – 03 (West 2): Bergambacht, Nieuwkoop, FC Perkouw, SPV’81.
Groep 2 – 04: BZS, SC Everstein, SCR, Zuilichem.
Groep 2 – 05: ASV Arkel, Herovina, Teisterbanders, Wadenoijen.
Groep 2 – 07: Groote Lindt, Klundert, TPO, Virtus.
Groep 2 – 08: De Alblas, Dubbeldam zon, SSW, Sliedrecht 2.
Groep 2 – 08 (West 1): DESTO, Focus’07, Vianen, Vriendenschaar.
Groep 2 – 09: Kozakken Boys 2, SV Noordeloos, Sleeuwijk, VVAC.

Groep 2 – 13: De Zwerver, Dubbeldam zat, FC Dordrecht Amateurs, GSC/ODS.
Groep 2 – 14: Alem, GVV’63, HRC’14, TGG.
Groep 2 – 16: GSC/ODS zon, Groot-Ammers, Streefkerk, VVGZ 2.
Groep 2 – 16 (West 2): Lekkerkerk, FC Maense, Moordrecht, SV Ommoord.
Groep 2 – 18: Brakel, MEC’07, RKTVC, SVW.
Groep 2 – 19 (West 2): Ammerstol, FC Oudewater, Linschoten, Schoonhoven.

Groep 2 – 23: Buren, MVV’58, SCZ, Theole.
Groep 2 – 24: Ameide, Asperen, Beesd, Leerdam Sport’55.

Groep 2 – 32: CHC, DSC, FC Engelen, RKVSC.
Groep 2 – 33: Dussense Boys, Rhelico, Sparta’30, Unitas zat.
Groep 2 – 37: GDC, Maliskamp, Vlijmense Boys, WSV Well.
Groep 2 – 38 (West 2): CKC, Dilettant, Overmaas, WDS.

Groep 2 – 42: FC Drunen, HHC’09, OSC’45, Zwaluw VFC.
Groep 2 – 42 (West 2): Be Fair, Excelsior R, Gouderak.
Groep 2 – 45: BVV/Timmermans, Hedel, Kerkwijk, Ophemert.
Groep 2 – 48: DESK, NEO’25, RKDVC, Willem II.

Groep 2 – 50: Oosterhout, Right’Oh, SCO, Schelluinen.
Groep 2 – 53: BMC, Den Dungen, Jan van Arckel, BLC.
Groep 2 – 56: Raamsdonk, SV Capelle, The White Boys, Waspik.
Groep 2 – 57: Alblasserdam, DFC, RCD, SC Emma.

Groep 2 – 65: Be Ready, HSSC’61, Lekvogels, SV Meerkerk.

Groep 2 – 78: DHV, Irene’58, RFC, Terheijden.

Groep 2 – 80: Hardinxveld, Peursum, SVS’65, Vuren.
Groep 2 – 81: ASH, DSS’14, GVV, Haaften.
Groep 2 – 83: ASWH 2, IFC, Wieldrecht, ZBC’97.

Groep 3 – 08 (West 2): Haastrecht, Nicolaas Boys, Olympia 2, Wilhelmus.
Groep 3 – 12 (West 2): Cabauw, HMC, SVB Besiktas, WVC.
Groep 3 – 13 (West 2: HDC, Steeds Hofer, Stolwijk, RKVV Van Nispen.

BRON: Regio-Voetbal