Trainingstijden / Veldindeling  Seizoen  2018 – 2019

 

Tijden                 Teams                Veld                                                Trainers

Maandag:

18:00 – 19:00     JO12                   Kunstgras                                     Jan Faassen

18:00 – 19:00      MO13                 Kunstgras                                     W. Zwamborn

19:00 – 20:15      JO16                  Kunstgras                                     W. Zwamborn

20:00 – 21:30      VR1                    Kunstgras C/B-veld                      S. Scheffers

20:00 – 21:30      WNC 2/JO19      Kunstgras                                     P. v Lent

 

Dinsdag:

18:00 – 19:00      JO10               Kunstgras                                        Jelle v Toorn

18:00 – 19:00      JO13               Kunstgras                                         D. Hooisma

18:45 – 20:00      JO15               Kunstgras                                         Vacature

20:00 – 21:30      WNC 1            B-veld / bij nat weer  kunstgras        C. Prein

 

Woensdag:

18:00 – 19:00      JO8/JO9         C-veld                                      Chris/Marino/Arjan

18:00 – 19:00      JO12               Kunstgras                                         Jan Faassen

18:00 – 19:00      MO13             Kunstgras                                         W. Zwamborn

19:00 – 20:15      JO16               Kunstgras                                         W. Zwamborn

20:00 – 21:30      VR1                Kunstgras                                         S. Scheffers

20:15 – 21:30      WNC 3/VE1   Kunstgras                                         Jan v Toorn

 

Donderdag:

18:00 – 19:00      JO10               Kunstgras                                         Jelle v Toorn

18:00 – 19:00      JO13               Kunstgras                                         D. Hooisma

18:45 – 20:00      JO15               Kunstgras                                         Vacature

20:00 – 21:30      WNC 2/JO19  Kunstgras  (bij nat weer 20:00-21.00)  P. v Lent

20:00 – 21:30      WNC 1           B-veld   (bij nat weer 21:00 kunstgras) C. Prein

 

Dit kan alleen gewijzigd worden in overleg met  Wim Zwamborn                            

  

                       Kijk bij slecht weer op de WNC Site !