REGIO – De KNVB heeft de indelingen voor het seizoen 2018-2019 bekendgemaakt.

Voor de regioclubs op zaterdag zien de indelingen er als volgt uit:

Tweede Divisie: Jong Almere City FC, AFC, Barendrecht, Excelsior MAassluis, GVVV, HHC Hardenberg, IJsselmeervogels, Katwijk, Kon. HFC, Kozakken Boys, FC Lienden, Rijnsbijrgse Boys, SVV Scheveningen, Spakenburg, Jong Sparta, De Treffers, Jong Vitesse, VVSB.

Derde Divisie (za): ASWH, Achilles’29, Ajax, DOVO, DVS’33, De Dijk, Eemdijk, Jong FC Groningen, FC Lisse, Hoek, Harkemase Boys, Noordwijk, ODIN’59, ONS Sneek, Quick Boys, SJC, SteDoCo, VVOG.

Hoofdklasse A zaterdag: Achilles Veen, Capelle, DFS, FC ‘s Gravenzande, FC Rijnvogels, Jodan Boys, Jong FC Den Bosch, Nootdorp, SC Feyenoord, Smitshoek, Spijkenisse, Swift, Ter Leede, RKAV Volendam, Zwaluwen, XerxesDZB.

1e klasse C: Almkerk, GJS, GRC 14, Geinoord, Heerjansdam, LRC Leerdam, Montfoort, Nieuw-Lekkerland, Oranje Wit, SVL, Sliedrecht, Sportlust’46, VVGZ, WNC.

2e klasse B (West 1): Almere FC, BFC, Benschop, FC De Bilt, Delta Sports’95, IJFC, JSV Nieuwegein, Loosdrecht, SV Lopik, De Meern, Odysseus,TOV, Veensche Boys, Waterwijk.

2e klasse D (West 2): Alexandria’66, CWO, DCV, Hellevoetsluis, Kethel Spaland, Neptunus Schiebroek, Nieuwenhoorn, SSS, SVS, Sparta, Spirit, Strijen, Vitesse Delft, Zuidland.

2e klasse F: Altena, Brederodes, Drechtstreek, EBOH, Heukelum, NOAD’32, Nivo Sparta, Papendrecht, Pelikaan, Roda Boys, Tricht, Wilhelmina’26, Woudrichem, Zwaluwe.

3e klasse C: Alblasserdam, Ameide, Arkel, De Alblas, De Zwerver, Groote Lindt, Hardinxveld, IFC, SV Meerkerk, SVW, Schelluinen, Streefkerk, Unitas, VVAC.

3e klasse C (West 2): FC Perkouw, Schoonhoven, Leonidas, VVOR, Dilettant, YVV De Zwervers, Zwarte Pijl, DVO’32, CION, SV Charlois, DRL, Lekkerkerk, Excelsior R, FC IJsselmonde.

3e klasse D: Asperen, GDC, GVV’63, HSSC’61, Haaften, NEO’25, RFC, SC Everstein, SSC’55, BLC, SV Capelle, Sleeuwijk, Sparta’30, Vuren.

4e klasse B (West 2): Bodegraven, Gouda, Kamerik, Linschoten, Moerkapelle, Moordrecht, Rijstreek, Rohda’76, SPV’81, Siveo’60, Sportief, VEP, WDS, Woerden.

4e klasse C: Alliance, DOSKO, DVO’60, FC Bergen, Internos, ONI, Olympia’60, Oosterhout, Peursum, SC ’t Zand, TSVV Merlijn, The Gunners, Unitas’30, Willem II.

4e klasse D: ASH, Brakel, Groot-Ammers, Herovina, Kerkwijk, Leerdam Sport’55, Lekvogels, MVV’58, RKVSC, Rhelico, SV Noordeloos, SVS’65, Well, Zuilichem.

4e klasse F (West 2): Ammerstol, Bergambacht, Bolnes, CKC, Gouderak, HOV/DJSCR, HDW, Hillegersberg, NOC Kralingen, Nieuwekerk, Ommoord, SDV, Swift Boys, Zestienhoven.

BRON: Regio-Voetbal