WNC MO15-1 sluit seizoen af

WNC MO15-1 sluit seizoen af met barbecue

WAARDENBURG- Donderdagavond 28 juni hebben de spelers en begeleider(s) van de WNC MO15-1 zelf een afsluitende barbecue georganiseerd bij Familie Schrijver om het seizoen 2017-2018 af te sluiten. Na een moeilijk seizoen waarin langdurige blessures een grote rol speelde in de prestaties van het team kan er toch terug gekeken worden naar een aantal goede overwinningen. In de eerste competitieronde eindigde de meiden in de 2e klasse zelfs nog op een vierde plaats in de eindstand, wat promotie naar de 1e klasse opleverde. Dit was echter een stap te groot voor het team wat elke week met een aantal goed spelende jonge meiden uit de JO11-2G moest aantreden. Na het verzoek aan de KNVB om onze meiden weer terug te plaatsen in de 2e klasse vanwege de vele blessures bij het team, werden er weer leuke wedstrijden op de mat gelegd. Zo werden de laatste weken toch nog leuk ondanks enkele verloren wedstrijden.

Ook werden er door het team de volgende mensen bedankt voor hun bijdrage deze avond en in dit seizoen bij de MO15-1. Marjolein Schrijver en Rianne van Valkenburg en Tonie van Maurik werden verrast met een leuk cadeau. Ook willen de meiden van de MO15-1 de leiders William Zwamborn en Jan Faassen en de meiden uit het team JO11-2G, die bijna alle wedstrijden hebben meegespeeld, bedanken voor hun goede inzet en bijdrage, zodat wij toch onze wedstrijden konden spelen.

 

advertenties
advertenties