Voorbeschouwing WNC – Heerjansdam
WNC speelt zaterdag hun éérste wedstrijd van het seizoen 2018-2019 in Waardenburg tegen Heerjansdam. In de beker scoorde WNC erg moeizaam en behaalde het niet het gewenste niveau. De consequentie voor WNC na één kleine zege en twee 2-0 nederlagen was een teleurstellende uitschakeling voor de beker. Deze uitschakeling was niet het enige verlies voor WNC, het verloor in de wedstrijd uit bij Nivo Sparta ook twee belangrijke spelers, Maxime Kivaka en Willem Paul vd Heijden, beide zullen door hun blessure waarschijnlijk niet mee kunnen spelen. Ook sluitpost Arjan Kaasjager is er morgen niet bij, vanwege zijn rode kaart in het nacompetitieduel in en tegen Groningen liep hij één duel schorsing op. Heerjansdam verloor in Rijsoord ook haar slotmatch en werd zo door een ongunstiger doelsaldo dan Bruse Boys eveneens voor de beker geëlimineerd. Zaterdag zal blijken welk team zich het eerst herstelt en de competitie in de eerste klasse met succes kan beginnen.