WAARDENBURG – Zaterdag 27 oktober staat er een interessant duel op het programma in het Land van Heusden en Altena, het duel in de eerste klasse C Zuid 1 tussen Almkerk en WNC.

Deze dag staat de zesde wedstrijd van dit seizoen alweer op het programma, een duel tussen twee teams die elkaar de laatste jaren al vaker troffen in de eerste klasse. Tegenstander zaterdag is het goed gestarte vv Almkerk, de promovendus uit de tweede klasse F die momenteel  op een 8e plaats met 7 punten uit 5 wedstrijden terug te vinden is. De Almkerkers zouden bij winst zaterdag op WNC een serieus gaatje kunnen slaan naar de onderste teams in de ranglijst. WNC komt nog niet op gang en staat na één zege en vier achtereenvolgende verliespartijen momenteel op een 12e plaats met 3 punten uit 5 wedstrijden. Zaterdag zullen beide teams dus graag willen winnen, maar misschien ligt de nadruk bij WNC wel meer op het NIET willen verliezen. WNC zal het voetballend beter voor elkaar moeten hebben dan de laatste weken, en zeker de schaarse mogelijkheden nu wel moeten benutten. Ook werden tegendoelpunten te gemakkelijk geïncasseerd, dus belangrijk om ook eens de nul te houden. Het belooft zaterdag in Almkerk dus weer een spannende wedstrijd te gaan worden.