WNC – Oranje Wit

Zaterdag staat alweer de vijfde wedstrijd van dit seizoen op het programma, een duel tussen twee teams die dringend op zoek zijn naar eerherstel in deze eerste klasse C. Tegenstander zaterdag is het Dordtse Oranje Wit, die momenteel na hun verrassende 0-3 thuisnederlaag vorige week tegen Almkerk en de nederlaag de week ervoor uit bij Sportlust’46 op een 11e plaats met 4 punten uit 4 wedstrijden terug te vinden is. De Dordtse gasten zouden bij winst vandaag in Waardenburg  weer aansluiting krijgen bij de grote middenmoot. WNC staat na de openingszege op Heerjansdam en drie achtereenvolgende  verliespartijen, tegen SVL, GRC-14 en vorige week uit bij Nieuw Lekkerland momenteel net onder Oranje Wit op een 12e plaats met 3 punten uit 4 wedstrijden. Zaterdag zullen beide teams dus graag willen winnen, maar misschien ligt de nadruk wel meer op het NIET willen verliezen. WNC zal het voetballend beter voor elkaar moeten hebben dan de laatste weken, en zeker de schaarse mogelijkheden nu wel moeten benutten. Ook werden soms tegendoelpunten te gemakkelijk geïncasseerd waaronder met name vrije trappen, dus ook werk aan de winkel zaterdag voor de achterhoede, om eens de nul te houden. De vraag is ook hoe WNC zich heeft herstelt na de domper van vorige week in Nieuw Lekkerland. Het belooft zaterdag in Waardenburg dus weer een spannende wedstrijd te gaan worden. Deze wedstrijd staat onder leiding van de altijd goed leidende scheidsrechter B. Elissen, geassisteerd door beide club assistent-scheidsrechters.

 

De wedstrijdbal bij deze wedstrijd is geschonken door: