WAARDENBURG- Zaterdag staat het uitduel tegen VVGZ in Zwijndrecht op het programma voor WNC. Na een vrij weekend heeft WNC afgelopen week de batterij voor dit duel dus goed vol kunnen laden. Het team van trainer Cor Prein kan ook weer wat completer voor de dag komen, omdat enkele spelers met blessures weer fit zijn bevonden. Of dit het verschil gaat maken vandaag weten we nog niet, maar tegen koploper Sliedrecht was dat niet de oorzaak van het nipte verlies in de slotminuten van de wedstrijd. WNC zal vandaag toch met minimaal één punt naar Waardenburg terug moeten keren om nog kans te behouden om later aansluiting met de middenmoot te kunnen krijgen. Om dit te bewerkstelligen zal men bij de eerste regel van het voetbal-handboek moet beginnen, ga eerst allemaal keihard werken als team en bouw daarmee vertrouwen op, dan komen de resultaten vanzelf. Thuis tegen Sliedrecht lukte het bijna om een punt te behalen, dus is er deze kans vandaag ook tegen de nummer 8 uit de stand van de ranglijst. VVGZ heeft momenteel 10 pnt uit 7 wedstrijden, WNC heeft zelf uit dezelfde aantal gespeelde wedstrijden pas 3 pnt behaald en vinden we terug op de voorlaatste plaats. Mocht WNC vandaag deze wedstrijd als verliezer afsluiten, dan is het gat naar de middenmoot nu al 10 pnt en is het bijna onmogelijk om uit de onderste plaatsen te komen voor WNC.  Deze wedstrijd staat vanmiddag om aanvang: 15:00 uur onder leiding van scheidsrechter R.A. van de Rest. Wij wensen WNC voor vanmiddag alvast veel succes.