WAARDENBURG – Zaterdag 8 december staat de streekderby tussen twee ploegen in opmars op het programma, WNC ontvangt dan het altijd in Waardenburg sterk spelende LRC. Na tien gespeelde wedstrijden is LRC met 13 punten de huidige nummer zeven in de stand van de eerste klasse C. Dit is mede te danken aan de goede prestaties van de laatste drie weken, waarin het steeds als winnaar van het veld stapte. WNC bleef in deze laatste drie weken ook ongeslagen, maar speelde één duel van die drie gelijk in Zwijndrecht. Hierdoor staat WNC nog steeds onder de streep met 10 punten uit evenzoveel wedstrijden, maar zijn de net erboven liggende teams in de ranglijst binnen handbereik. Door het kleine onderlinge verschil tussen LRC en WNC van drie punten, staan er zaterdagmiddag na verwachting twee gelijkwaardige teams binnen de lijnen in Waardenburg. Dus gaat het zaterdag wel ergens om, LRC kan bij winst aansluiting krijgen bij de top zes in de ranglijst, WNC kan bij een thuisoverwinning op gelijke hoogte komen met de Leerdammers en enkele plaatsen stijgen in de ranglijst. Vorig seizoen werd de uitslag in het onderlinge duel in Waardenburg 1-2 voor de bezoekers, maar won WNC de uitwedstrijd in Leerdam met 1-3.

Het belooft zaterdagmiddag in Waardenburg dus weer een spannende wedstrijd te gaan worden. De wedstrijd start om 14:30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Melvin Vink, geassisteerd door beide club assistent-scheidsrechters. Wij wensen u een leuke en sportieve wedstrijd toe op Sportpark “De Korte Woerden” in Waardenburg.

De wedstrijdbal bij WNC – LRC wordt aangeboden door: