Oliebollen-toernooi jeugd

Zaterdag 29 december 2018 werd er voor het tweede jaar achtereen een oliebollentoernooi georganiseerd voor de jeugd bij WNC . Alle spelers die zich opgegeven hadden werden onderling verdeeld en speelde een onderling toernooi. De jeugdcommissie en het bestuur van WNC wilde hiermee de jeugd een gezellige afsluiting van 2018 bezorgen, en wij hopen dat dit gelukt is.

 

Wij willen iedereen bedanken die hieraan een bijdrage geleverd heeft.

Uw Echte Bakker Van Walderveen sponsorde de lekkere oliebollen, dank hiervoor.

 

 

Erwtensoep-toernooi senioren

Zaterdagmiddag 29 december 2018 werd er na jaren afwezigheid weer het erwtensoep toernooi georganiseerd bij WNC. Alle spelers die aanwezig waren werden onderling verdeeld en speelde een onderling toernooi. Het bestuur van WNC wilde hiermee ook de senioren een gezellige afsluiting van 2018 bezorgen, en wij hopen dat dit gelukt is.

Wij willen iedereen bedanken die hieraan een bijdrage geleverd heeft.

Uw Slager Van Trigt sponsorde de lekkere erwtensoep, dank hiervoor.