Klussendag bij WNC

Zaterdag 2 maart is, onder goede weersomstandigheden, een klussendag bij WNC gehouden.

De opzet van deze dag was om het achterstallig onderhoud weg te werken en het complex klaar te maken voor het komende voorjaar en de zomermaanden.

Er waren ruim 20 leden aanwezig en deze hebben, dankzij het door Corné Monhemius van ACW te Tiel en Henk Timmer van Aannemersbedrijf VBT, gratis ter beschikking gestelde materieel en gereedschap, het complex een flinke opknapbeurt gegeven.

 

 

Er zijn op die dag de volgende werkzaamheden uitgevoerd: straatwerk in de fietsenhoek en rondom het hoofdveld opgehaald, beplanting gesnoeid, reclameborden schoongemaakt, banken en Dug Outs langs het A-veld schoongemaakt, straatwerk schoongespoten, net op ballenvanger van B-veld vervangen, terrastafels geschuurd en voorzien van een nieuwe laklaag, reclameborden verhangen en de brandblusser bij de keuken vervangen.

Rond 15.00 uur waren de werkzaamheden afgerond en werd onder het genot van een drankje en een hapje deze productieve dag afgesloten.

De sponsorcommissie van WNC, die dit initiatief genomen heeft, wil iedereen bedanken die hieraan heeft bijgedragen.