STATIEGELDACTIE voor JEUGD v.v. WNC , nog twee weken !!!

Beste leden, ouders, supporters, COOP klanten en belangstellenden,

De jeugdcommissie van v.v. WNC heeft zich enige tijd geleden aangemeld bij COOP Waardenburg om in aanmerking te komen voor deelname aan de statiegeldactie van COOP. Hierop is door COOP positief gereageerd en heeft JEUGD v.v. WNC uitgekozen voor het 1e kwartaal van 2019 (tot 1 april). Door dit goede nieuws van COOP Waardenburg begint het jaar dus goed voor de jeugd van WNC. Natuurlijk is de opbrengst afhankelijk van uw gift, door bij het inleveren van uw lege flessen bij COOP Waardenburg het statiegeld bonnetje te doneren aan JEUGD v.v. WNC steunt u onze jeugd. De totale opbrengst wordt dan nog verdubbelt door COOP Waardenburg, dus een mooi initiatief. De opbrengst van deze actie zal gebruikt gaan worden voor aankoop van nieuwe materialen voor onze jeugd bij WNC. Alvast bedankt voor uw bijdrage !

Bestuur v.v. WNC