WAARDENBURG – Zaterdag 6 april na de thuiswedstrijd van WNC 1 tegen GJS 1 (3-0) werden er twee spelers in het zonnetje gezet. Maxim Kivaka was deze middag de Player of the Match en ontving van de hoofdsponsors de daarbij horende bos bloemen.

Willem Paul van der Heijden werd verrast door het bestuur van WNC met een fotolijst, hierop was zijn 100 ste doelpunt uit zijn carrière te zien, het doelpunt wat hij maakte op 16 maart in de thuiswedstrijd tegen Almkerk 1.

 

Hierdoor kwam Willem Paul bij voetbalnederland op 100 doelpunten en kreeg een vierde ster erbij, inmiddels staat Willem Paul na de gewonnen wedstrijden tegen GJS en LRC alweer op 102 doelpunten. Laten we hopen dat er nog vele doelpunten volgen voor WNC.

*Onze dank gaat uit naar clubfotograaf “Joost van Mourik Sr.” voor het aanleveren van de foto’s*