WAARDENBURG – Zaterdag staat er voor WNC weer een belangrijke wedstrijd op het programma, tegenstander is dan Geinoord uit Nieuwegein. Bij een overwinning is WNC verzekerd van een plaats in de 1e klasse voor volgend seizoen en maken we ook nog kans op de 3e periode.

In deze periode staat WNC er momenteel het beste voor samen met LRC, alleen het doelsaldo van de Waardenburgers is beter. Geinoord wil graag nog punten halen zodat het boven GJS blijft in de stand en de strijd tegen degradatie aan kan gaan in de nacompetitie. Dit is het maximaal haalbare voor Geinoord. WNC zal na de belangrijke overwinning van vorige week bij Montfoort, ook nu weer drie punten willen behalen om zo kans te blijven maken op die periode. De heenwedstrijd bij Geinoord werd eerder in het seizoen ruim gewonnen door WNC, toen werd het in Nieuwegein 0-4. Na 23 gespeelde wedstrijden vinden we Geinoord terug op de voorlaatste plaats 13 met 15 punten, WNC staat daar na die goede overwinning van vorige week op Montfoort ruim boven op een 7e  plaats en heeft 34 punten.