WNC – Nieuw Lekkerland

Vandaag 25 mei staat de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen 2018-2019 op het programma. Voor WNC staat er nog het nodige op het spel vandaag, voor onze tegenstander van vanmiddag is er niets meer te halen dan alleen drie punten en een hogere plaats in de ranglijst.

WNC zal vanmiddag nog alles uit de kast moeten gaan halen, wil het dit seizoen nog een prijs pakken. Bij winst vandaag op Nieuw Lekkerland pakt WNC de derde periode en is het zeker van een plaats in de promotie-nacompetitie. Tegenstander vandaag Nieuw Lekkerland kan vrijuit voetballen en zal het seizoen op gepaste wijze willen beëindigen. Het staat momenteel op de 9e plaats in de ranglijst na het hele seizoen rond de 3e plaats gestaan te hebben. Maar de laatste periode is met zes verliespartijen en twee keer winst niet om naar huis te schrijven en staat het met dit resultaat zelfs onderaan in de 3e periode. Ik herinner mij dat WNC zo de competitie is gestart dit seizoen, maar dat na twee maanden het team punten begon te pakken en zie nu, zelfs nog in strijd is voor een plaats in de promotie-nacompetitie. Eerder dit seizoen speelde beide teams al tegen elkaar in Nieuw Lekkerland, daar werd WNC na een gelijk opgaande wedstrijd in de 2e helft weggespeeld door goed uitgevoerde counters van de snelle voorhoede van Nieuw Lekkerland. De uitslag op 13 oktober 2018 was toen 4-1 voor Nieuw Lekkerland, dus WNC is gewaarschuwd voor vandaag en zal zich toch geen tweede keer laten verrassen door deze tegenstander ??