Zaterdag 20 april was het fotomoment bij WNC 3

Eerder in dit seizoen 2018-2019 hebben we het nieuwe tenue al aan WNC 3 uitgereikt, alleen moest dit nog even op een foto vastgelegd worden.

WNC 3 heeft de nieuwe tenues geschonken gekregen van sponsor DOKAbouw te Waardenburg. Deze sponsor wilde graag dit team weer voorzien van een nieuw tenue, en heeft een nieuwe drie jarige overeenkomst afgesloten met WNC. Sponsor DOKAbouw is een jong bedrijf dat zich richt op alle aspecten in de bouw. Of het nu gaat om het plaatsen van een dakkapel, een overkapping, het maken van een aanbouw of een complete bedrijfshal, bij DOKAbouw kunt u altijd terecht.

Het bestuur van WNC bedankte de eigenaren van DOKAbouw, John van Dooijeweert en Julian Kaasjager met een bloemetje als dank voor deze mooie sponsoring.