WAARDENBURG – Zaterdag 22 juni op de slotochtend voor de jongste jeugd van WNC werden enkele jeugdscheidsrechters in het zonnetje gezet. Deze heren en dame zijn laatst voor de KNVB cursus verenigingsscheidsrechter veldvoetbal geslaagd. Na diverse avonden theorie en praktijk kregen ze hun verdiende diploma uitgereikt.

Deze KNVB scheidsrechterscursus en kleding is ze namens WNC aangeboden, zodat wij in de toekomst van hun diensten gebruik kunnen maken om bij WNC wedstrijden te leiden en wie weet zit hier wel de opvolger bij van top-scheidsrechter Bas Nijhuis.

Het bestuur van WNC wil hierbij Jagna de Ruiter, Timo van Wijk, Lyon Causevic, Luc v/d Bosch, Nick Zwamborn, Senna v/d Mark, Marino Kardol (niet op foto) en Cornéo Kardol (niet op foto) feliciteren met hun behaalde diploma, Top !!

 

Bedankje !

Bestuurslid Wim Zwamborn werd door deze groep scheidsrechters bedankt voor zijn grote bijdrage die hij geleverd heeft bij de begeleiding van deze scheidsrechters.