Degradatie WNC 2

WAARDENBURG – WNC 2 heeft het gisteren niet weten te redden. Na het uit de competitie halen van DESK 2 door de KNVB,kreeg WNC 2 nog de mogelijkheid om via de degradatie-nacompetitie in de Reserve 1e klasse te blijven, waarin het hele seizoen onderaan gestaan heeft. Helaas hebben de mannen van trainer Piet van Lent het niet weten te redden. Na een 3-0 voorsprong moest WNC 2 het in de 2e helft toch afleggen tegen Meerkerk 2. Jammer mannen, alvast succes in de Reserve 2e klasse volgend seizoen.

 

WNC 3 gaat ronde verder !

HOORNAAR/WAARDENBURG – WNC 3 moest zaterdag aantreden tegen SteDoCo 2 voor de promotie-nacompetitie. Na een leuke gelijkwaardige wedstrijd wist WNC 3 toch aan het langste eind te trekken. In het laatste deel van de wedstrijd scoorde WNC 3 twee keer en gaat het door deze mooie overwinning een ronde verder in de nacompetitie. De volgende tegenstander in de 2e ronde schijnt Sliedrecht 3 te worden. Succes verder mannen !