Team WNC JO17-1

Namen: Jack van Spijker, Renzo Monhemius, Corneo Kardol, Lyon Causevic, Marino Kardol, Nick Zwamborn, Owen Nieuwenhuizen, Maarten Mans, Timo van Wijk, Niels Dordmond, Bas Kaasjager, Mike van Loenen, Dirk Mars, Justin van Valkenburg, Senna van der Mark, Jeroen Nap, Joey Janssen, Jeroen Kaasjager.

Trainer: William Zwamborn

Leiders: John van Wijk en William Zwamborn

 

Team WNC JO14-1

Namen: Rick Scheepers, Liam Schuchmann, Nick Pellegrom, Antonio Kardol, Sjon de Jongh, Max van Wijk, Timo Nijhoff, Christiaan Dordmond, Iliass Zahrioui, Giomario Kardol, Maurice Kaasjager, Herian Vroon, Kasper van Valkenburg, Roy de Jongh, Daniël van der Kooij.

Trainer & Leider: Douglas Hooisma

 

Team WNC JO13-1

Namen: Sem Janssen, Yeman Khashan, Nils Donker, Siem Schonewille, Maurits de Vletter, Jort de Mooraz Imans, Disigno Ray, Marijn Faassen, Edward den Otter, Nick Hoogendijk, Jesse Nijhoff, Mike van Gameren, Angelo Jonkers, Jarno Janse, Max Scheepers.

Trainer & Leider: Jan Faassen

 

Team WNC MO13-1

Namen: Deena de Ruiter, Nina Bambacht, Anouk Zwamborn, Dewi Pellegrom, Britt Pellegrom, Marie Damen, Annerie Vroon, Laurn Schuchmann, Rania Nia, Lieke de Jongh, Noortje de Moraaz Imans, Daphne Pelle, Chanel van Meerte Janse, Nathalie Vuik, Maria Bambacht.

Trainer:

Leidster: Heleen de Jongh

 

Team WNC JO10-1

Namen: Sander van Oort, Lucas de Lange, Gerjan Vuik, Kyan de Jongh, John Kaasjager, Levin Weidema, Jordy de Jongh, Lars van Veen, Antoin Jonkers, Pepijn Jansen.

Trainer & Leider: Jelle van Toorn

 

Team WNC JO9-1

Namen: Milan de Jongh, Keano van de Ham, Kay van Meerte Janse, Lars de Jongh, Djyno Muijlwijk, Dean Zondag, Matz Janse.

Trainers en Leiders: Arjan van de Ham, Christiaan de Jongh en Marino de Jongh