Binnenkort gaat het seizoen 2019/2020 alweer van start. Het complex is nog niet helemaal klaar voor het nieuwe seizoen, daarom heeft het bestuur besloten om, als de weersomstandigheden het toelaten, op zaterdag 24 augustus een klussenochtend te houden.

 

Het programma is als volgt:

08.00 uur starten met koffie en een broodje

10.00 uur tijd voor koffie 12.30 uur afsluiting met broodjes en iets warms

 

Wat gaan we o.a. doen:

Grote schoonmaakbeurt entree en bestuurskamer

Afrastering repareren

Trainingsdoeltjes repareren

Beplanting snoeien

Onkruid tussen straatwerk verwijderen

Vlaggenmast bij de kantine opknappen

Tekst van oude reclameborden verwijderen

Steun achter ballenvanger van A-veld repareren

 

 

Om dit op die ochtend allemaal voor elkaar te krijgen, zullen een aantal leden persoonlijk worden benaderd. Mocht je niet zijn benaderd, maar toch zin en tijd hebben om een handje te helpen, kom dan gerust. Het maakt niet uit of je om 8.00 uur komt en om 10.00 uur weer naar huis gaat, of dat je om 10.00 uur komt en blijft tot 12.30 uur. Voor materiaal en gereedschap wordt gezorgd.

 

Het motto van die dag is:

Vele handen maakt licht werk en zorgen weer voor een schoon en goed onderhouden complex.

Het bestuur, heeft in overleg, de organisatie van deze dag in handen gegeven van Hans Rooth en Jan van Toorn. Laat de organisatoren niet in de kou staan en kom op die zaterdag ook even de handen uit de mouwen steken.

Het bestuur rekent op een productieve ochtend.

Het bestuur.