Trainingstijden /veldindeling  Seizoen  2019-2020

 

Tijden             Teams                Veld                                           Trainers

Maandag 

18:00-19:00     JO9                  C-Veld                                           Cris/Marino/Arjan

18:00-19:00     MO 13              Kunstgras                                      W. Zwamborn

19:00-20:15     JO17                Kunstgras                                      W. Zwamborn

20:00-21:30     VR1                  Kunstgras/ C-veld                         B. Onink

20:00-21:30     WNC 2/4          Kunstgras                                      P.v. Lent

 

Dinsdag

18:00-19:00      JO10               Kunstgras                                            Jelle van Toorn

18:00-19:00      JO13               Kunstgras                                            J. Faassen

19:00-20:15      JO14               Kunstgras                                            D. Hooisma

20:00-21:30      WNC 3            Kunstgras (bij nat weer C-Veld)

20:00-21:30      WNC 1            B-veld (bij nat weer kunstgras)            C. Prein

 

Woensdag 

18:00-19:00      Kab,/JO9        C-veld                                             Chris/Marino/arjan

18:00-19:00      MO13             Kunstgras                                        W. Zwamborn

19:00-20:15      JO17               Kunstgras                                       W. Zwamborn

20:00-21:30      VR1                Kunstgras                                        B. Onink

20:15-21:30      VE1                Kunstgras                                        Jan van Toorn

 

Donderdag

18:00-19:00      JO10              Kunstgras                                               Jelle van Toorn

18:00-19:00      JO13              Kunstgras                                               J. Faassen

19:00-20:15      JO14              Kunstgras                                               D. Hooisma

20:00-21:30      WNC 2/4        Kunstgras  (bij nat weer 20:00-21.00)    P.v. Lent

20:00-21:30      WNC 1           B-veld   (bij nat weer 21:00 kunstgras)   C. Prein

 

*Dit kan alleen gewijzigd worden in overleg met  Wim Zwamborn