Zaterdag staat voor WNC alweer de derde thuiswedstrijd van dit prille seizoen 2019-2020 op het programma. Beide teams zijn niet goed aan de competitie gestart. Met name Oranje Wit  dat na de leegloop in de zomerstop nog geen punten heeft weten te behalen met het nieuwe team heeft het lastig. WNC daartegen heeft na de overwinning 0-3 in Terneuzen bij de competitiestart, daarna nog maar twee punten weten te behalen, thuis tegen koploper Nieuw Lekkerland werd met 0-3 verloren en tegen GRC-14 en Almkerk werd het beide keren 0-0. WNC heeft tegen Oranje Wit overigens nog wel wat goed te maken want vorig seizoen werd twee keer van ze verloren, thuis met 0-2 en uit met 2-1. Zaterdag zal WNC het tegen de huidige nummer 14 in de stand het dus wel veel beter moeten doen dan de laatste weken het geval was.