WAARDENBURG – Voor de WNC JO17-1 was het zaterdag 14 december een belangrijke dag, want onze jongens konden bij winst op SVS’65 JO17-1 najaars-kampioen worden in de 4e klasse. Op een nat en winderig veld in Waardenburg ging de wedstrijd om 14:30 uur van start. Kort na het begin van de wedstrijd werd WNC verrast door de wind en kwam op een 0-1 achterstand. Na een mooie voorzet op maat van Timo van Wijk, scoorde Corneo Kardol voor WNC en werd de stand weer gelijk getrokken 1-1. Na een verdedigingsfout bij WNC kwam SVS’65 weer op voorsprong 1-2. Kort daarna maakte Corneo weer gelijk voor WNC 2-2. Hierna volgden er veel kansen voor WNC om op voorsprong te komen, maar stond het vizier niet op scherp. Toch scoorde WNC voor de rust nog de 3-2, weer door Corneo, die hierdoor een hattrick maakte. Na de rust was het moeilijk voetballen onder deze weersomstandigheden die steeds meer verslechterde. Toch wist Bas Kaasjager het net te vinden en de 4-2 op het scorebord te zetten. Hierna was de wedstrijd wel gelopen en maakte Corneo Kardol ook nog zijn 4e goal, eindstand 5-2 en kon het kampioenschap gevierd worden.

Gefeliciteerd mannen met dit mooie kampioenschap !

Het bestuur.