De winterstop is in volle gang. Omdat er in deze periode veel vakmensen vrij zijn heeft het bestuur, in overleg met deze mensen, besloten om, als de weersomstandigheden het toelaten, op maandag, dinsdag en woensdag 6, 7 en 8 januari 2020 drie klussendagen te houden.

Het programma is als volgt:

8.00 uur starten met koffie en een broodje

10.00 uur tijd voor koffie

12.30 uur tijd voor broodjes en soep

16.00 uur tijd om te stoppen

 

Wat gaan we doen:

Straatwerk toegangspad ophalen

Tekst van oude reclameborden verwijderen

Steun maken achter ballenvanger A-veld

Schilderwerk beneden- en bovenverdieping bijwerken

Tassenrek in entreeruimte ombouwen tot een kast

Dug Out langs A-veld repareren

Hekwerk langs kunstgrasveld herstellen

Diverse kleine klusjes binnen en buiten

Om dit op die dagen allemaal voor elkaar te krijgen, zullen een aantal leden persoonlijk worden benaderd. Mocht je niet zijn benaderd, maar toch zin en tijd hebben om een handje te helpen, kom dan gerust. Het maakt niet uit of je om 8.00 uur komt en om 10.00 uur weer naar huis gaat, of dat je om 10.00 uur komt en blijft tot 12.30 uur, of je om 12.00 uur komt en blijft tot 16.00 uur. Voor materiaal en gereedschap wordt gezorgd.

Het motto van deze dagen is: Vele handen maakt licht werk en zorgen weer voor een schoon en goed onderhouden sportpark.

Het bestuur, heeft in overleg, de organisatie van deze dag in handen gegeven van Hans Rooth en Jan van Dooijeweert. Laat de organisatoren niet in de kou staan en kom op die dagen ook even de handen uit de mouwen steken.

Het bestuur rekent op 3 productieve dagen.

 

Het bestuur.