WAARDENBURG – Zaterdag 25 januari zijn we met een aantal jeugdteams WNC JO7, WNC JO9, WNC JO11, WNC JO13 en de WNC MO15¬† naar Samsam in Utrecht geweest. We vertrokken gezamenlijk om 13:30 uur vanaf Sportpark “De Korte Woerden” met de leiders en een aantal ouders erbij. Samsam in Utrecht is een indoor sporthal waar verschillende sporten zoals voetbal, squash, hockey, tennis, trampoline, basketbal, klimmen, biljart en nog veel meer andere leuke activiteiten gespeeld kunnen worden. Ook werden de kinderen voorzien van eten en drinken. Na een hele leuke middag waren we weer om 18:30 uur terug bij WNC en kunnen we terugkijken op een geslaagde middag die zeker voor herhaling vatbaar is. (zie foto’s op de homepage van de WNC website)

Ouders en leiders nogmaals bedankt voor het rijden en begeleiden van onze jeugd.

De jeugdcommissie.