Hans van Gameren terug op oude nest als trainer van het 2e elftal !

Na een mooie carrière als oefenmeester bij diverse clubs in de regio keert Hans van Gameren volgend seizoen terug bij zijn oude club v.v. WNC waar hij ooit als voetballer begon. Met Hans heeft WNC zich wederom versterkt met een ervaren oefenmeester.

Dit seizoen is hij nog werkzaam als hoofdtrainer van het 1e elftal bij SV Buren maar volgend seizoen zal hij aan het roer staan van het 2e elftal van WNC. Hans is een echt voetbaldier en sociaal voelend mens en zal naast trainer van het 2e elftal zijn kennis en ervaring gaan inzetten om tevens de jeugd van WNC, in samenwerking met de trainers, leiders en jeugdcoördinator, de komende jaren naar een hoger niveau te tillen, waardoor de weg naar het 1e of 2e elftal kan worden verkleind.

Hans van Gameren gaat de verbintenis met WNC aan voor de komende 2 seizoenen. Het bloed kruipt waar het niet gaan kan. De kleuren geel/zwart zitten toch nog steeds in zijn aderen.

Het bestuur is blij met zijn terugkeer en wenst Hans als trainer, voor de komende jaren, alvast veel succes toe.

 

Het bestuur van v.v. WNC.