Zaterdag 22 februari is de (carnavalsweekend) klussendag bij WNC gehouden.

De weersomstandigheden waren redelijk, in de ochtend wat motregen, en later een gure harde koude wind. De opzet van deze dag was om nog wat achterstallig onderhoud weg te werken en het complex klaar te maken voor het komende voorjaar en de zomermaanden.

Er waren 18 leden aanwezig en deze hebben het complex zowel binnen als buiten weer een flinke opknapbeurt gegeven.

Er zijn op die dag de volgende werkzaamheden uitgevoerd: schilderwerk binnen, grote beurt douche ruimten en wc’s op benedenverdieping, hekwerk rond kunstgrasveld gerepareerd, afrastering rond complex gerepareerd, oude reclameborden incl. stellage verwijderd, schoor gerepareerd/vastgezet, reclamedoek/borden vastgezet. De foto’s spreken voor zich.

Rond 15.00 uur waren de werkzaamheden afgerond en werd onder het genot van een drankje deze productieve dag afgesloten.

 

Het bestuur.