Welkom op de pagina WNC 1

 

Programma 

 

Uitslagen & Stand 

 

 

 

 

 

 

Competitie indeling

 

 

 

 

—————————————————————————————————————————————–

Teaminformatie WNC 1

Trainingen

Dinsdag 20:00 – 21:30 (B-veld / bij nat weer op kunstgras-veld)

Donderdag 20:00 – 21:30 (B-veld / bij nat weer om 21:00 uur op kunstgras-veld)

Aanvangstijd thuiswedstrijden

Zaterdags 14:30 uur

 

 

Dit zijn onze spelers

Spelers WNC 1 seizoen 2019/2020

ALLE SPELERS EN TEAM

 

Dit zijn onze staffleden

STAF WNC 1

Cor Prein (Hoofdtrainer)

Ben van Meerte Janse (Assistent-Trainer)

Theo van den Dungen (Keeperstrainer)

Arjan Nultenboek (Teamleider)

Ruud Dahmann (Assistent Scheidsrechter)

Mars van Mourik (Verzorger)

Bas van Heusden (Fysiotherapeut)

Joost van Mourik Sr. (Fotograaf)

Ben Onink (Materialen)

 

Fysio Xtra & v.v. WNC

Ook dit voetbalseizoen is v.v. WNC nauw verbonden met Fysio Xtra.
Door deze samenwerking kunnen de spelers snel en professioneel behandeld worden door uiterst vakkundige therapeuten en op een snelle en verantwoorde manier weer plezier aan hun sport beleven na een blessure.

 

Fysio Xtra Waardenburg
Steenweg 65 A
4181 AK
Waardenburg
 
Klik op de afbeelding voor meer informatie.
Fysioxtra

Wedstrijden

Datum Thuis Uit Locatie Aftrap
28 september 2019 WNC 1 Nieuw Lekkerland 1 Waardenburg 14:30
5 oktober 2019 WNC 1 GRC-14 1 Waardenburg 14:30
12 oktober 2019 Almkerk 1 WNC 1 Almkerk 14:30
19 oktober 2019 WNC 1 Oranje Wit 1 Waardenburg 14:30
26 oktober 2019 Montfoort S.V.'19 1 WNC 1 Montfoort 14:30
2 november 2019 WNC 1 Kloetinge 1 Waardenburg 14:30
9 november 2019 Papendrecht 1 WNC 1 Papendrecht 14:30
23 november 2019 WNC 1 Heerjansdam 1 Waardenburg 14:30
30 november 2019 Nivo Sparta 1 WNC 1 Zaltbommel 14:45
7 december 2019 WNC 1 Sliedrecht 1 Waardenburg 14:30
14 december 2019 SVL 1 WNC 1 Langbroek 14:30
25 januari 2020 LRC 1 WNC 1 Leerdam Noord 14:30
ALLE WEDSTRIJDEN

UITSLAGEN WNC 1

Datum Thuis Uit Locatie Uitslag
21 september 2019 Terneuzense Boys 1 WNC 1 Terneuzen 0 - 3
14 september 2019 WNC 1 CDW 1 Waardenburg 2 - 2
10 september 2019 CDW 1 WNC 1 Wijk bij Duurstede 1 - 1
7 september 2019 WNC 1 Tricht 1 Waardenburg 0 - 1
3 september 2019 WNC 1 Nieuw Utrecht 1 Waardenburg 4 - 3
31 augustus 2019 Theole 1 WNC 1 Tiel (Theole) 1 - 4
27 augustus 2019 WNC 1 Unitas 1 zon. Waardenburg 0 - 7
24 augustus 2019 WNC 1 SV Houten Dalem/Gorinchem 2 - 2 wns
20 augustus 2019 WNC 1 JSV Nieuwegein Dalem/Gorinchem 3 - 2
17 augustus 2019 WNC 1 De Meern Waardenburg 4 - 2
ALLE UITSLAGEN

STAND KNVB ZUID I ZATERDAG 1E KLASSE 1C SEIZOEN 2019/2020

Team Wed Winst Gelijk Verl. Voor Tegen +/- Pnt.
1 Kloetinge 1 1 1 0 0 3 0 3 3
2 WNC 1 1 1 0 0 3 0 3 3
3 Papendrecht 1 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Heerjansdam 1 1 1 0 0 5 3 2 3
5 LRC 1 1 1 0 0 2 1 1 3
6 Nieuw Lekkerland 1 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Nivo Sparta 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 Montfoort S.V.'19 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Almkerk 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 SVL 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 GRC-14 1 1 0 0 1 3 5 -2 0
12 Terneuzense Boys 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 Sliedrecht 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 Oranje Wit 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
VOLLEDIGE STAND