Oranje Wit – WNC

Oranje Wit-WNC
WNC gaat zaterdag 9 maart in Dordrecht bij Oranje Wit op bezoek. Oranje Wit is de huidige nummer acht in de ranglijst, die WNC eerder in de thuiswedstrijd met 0-2 versloeg. De laatste wedstrijd van de Dortenaren was op 23 februari thuis tegen Nieuw Lekkerland, uitslag 1-1. Toch is Oranje Wit de laatste weken in 2019 wat stijgende met twee winstpartijen, twee maal gelijk en één keer een verlies. Oranje Wit staat nu drie plaatsen boven WNC, die op de elfde plaats staan. Het onderlinge puntenverschil is zes, met als aantekening dat WNC nog de thuiswedstrijd tegen VVGZ te goed heeft. De verwachting is dat zaterdag beide teams erg aan elkaar gewaagd zullen zijn.

Er ligt dus een mooie uitdaging zaterdag voor WNC, om dichter bij Oranje Wit op de ranglijst te komen zal de ploeg van trainer Cor Prein een overwinning moeten behalen, bij een verlies wordt het onderlinge verschil tussen beide wel erg groot. WNC heeft wel een goed gevoel aan de vorige wedstrijd, uit bij Sliedrecht overgehouden. Daar werd tegen de nummer twee uit de ranglijst met 1-1 gelijk gespeeld, en was WNC in dit duel zelfs beter dan Sliedrecht. Of het vrije carnavalsweekend WNC uit het ritme gehaald heeft zal zaterdag moeten blijken, één ding is zeker, beide teams trappen af om 15:00 uur met de brilstand 0-0.