Pupil van de Week

15-02-2020: Sander van Oort

PUPIL VAN DE WEEK zaterdag 15 februari 2020 Wedstrijd: WNC 1 – Montfoort S.V.’19 1 Naam: Sander van Oort Wat is je leeftijd: 9 jaar In welk team speel je: WNC JO11-1 Op welke positie speel je: verdediger Wie is je favoriete speler bij WNC: Weet ik niet Wat is je favoriete club in Nederland: AJAX Wie is je […]

07-12-2019: Matz Janse

PUPIL VAN DE WEEK zaterdag 7 december 2019 Wedstrijd: WNC 1 – Sliedrecht 1 Naam: Matz Janse Wat is je leeftijd: 8 jaar In welk team speel je: WNC JO9-1 Op welke positie speel je: middenveld Wie is je favoriete speler bij WNC: Gideon Emanuels Wat is je favoriete club in Nederland: AFC AJAX Wie […]

02-11-2019: Thijmen van der Vliet

Naam: Thijmen van der Vliet Wedstrijd: WNC 1 – Kloetinge 1   Uitslag:  1 – 3 Wat is je leeftijd: 9 jaar In welk team speel je: WNC JO10-1 Op welke positie speel je: mid-mid Wie is je favoriete speler bij WNC: Joël Sanaky Wat is je favoriete club in Nederland: Vitesse Wie is je favoriete speler in Nederland: Jay-Roy Grot Heb je nog […]

05-10-2019: Xander van der Vliet

Naam: Xander van der Vliet Wedstrijd: WNC 1 – GRC-14 1   Uitslag:  0 – 0 Wat is je leeftijd: 9 jaar In welk team speel je: WNC JO10-1 Op welke positie speel je: spits Wie is je favoriete speler bij WNC: Jorit van Gameren Wat is je favoriete club in Nederland: Vitesse Wie is je favoriete speler in Nederland: Tim […]

26-05-2018: Lars de Jongh

PUPIL VAN DE WEEK Wedstrijd: WNC 1 – Sliedrecht 1   Uitslag:  1 – 1 Naam: Lars de Jongh Wat is je leeftijd: 6 jaar In welk team speel je: WNC JO7-2 Op welke positie speel je: Overal en nergens Wie is je favoriete speler bij WNC: Mijn papa Christian en mijn oom Marino de Jongh en bij WNC 1 Jeffry Weidema Wat […]

21-04-2018: Pepijn Jansen

Pupil van de week Wedstrijd: WNC 1 – Woudenberg 1   Uitslag:  2 – 2 Naam: Pepijn Jansen Wat is je leeftijd: 7 jaar In welk team speel je: WNC JO7-1 Op welke positie speel je: Spits Wie is je favoriete speler bij WNC: Willem-Paul vd Heijden Wat is je favoriete club in Nederland: Ajax Wie is je favoriete […]

14-04-2018: Milan de Jongh

PUPIL VAN DE WEEK 14-04-2018 Wedstrijd: WNC 1 – De Merino’s 1   Uitslag:  3 – 3 Naam: Milan de Jongh Wat is je leeftijd: 6 jaar In welk team speel je: WNC JO7-2 Op welke positie speel je: Overal, we hebben nog geen positie Wie is je favoriete speler bij WNC: Willem-Paul vd Heijden Wat is je favoriete club in Nederland: Feyenoord Wie […]

30-03-2018: Edward den Otter

PUPIL VAN DE WEEK Wedstrijd: WNC 1 – DTS’35 Ede 1   Uitslag:  3 – 0 Naam: Edward den Otter Wat is je leeftijd: 9 jaar In welk team speel je: WNC JO11-2G Op welke positie speel je: Achterin Wie is je favoriete speler bij WNC: Jesse Wammes Wat is je favoriete club in Nederland: Ajax Wie is je favoriete speler in Nederland: Dolberg Heb […]

03-01-2018: Yamen Khashan

PUPIL VAN DE WEEK Wedstrijd: WNC 1 – Bennekom 1   Uitslag:  1 – 4 Naam: Yamen Khashan Wat is je leeftijd: 8 jaar In welk team speel je: WNC JO11-1 Op welke positie speel je: Links midden Wie is je favoriete speler bij WNC: Jesse Kok Wat is je favoriete club in Nederland: Feyenoord Wie is je favoriete speler in Nederland: Van Persie Heb […]

16-12-2017: Jesse Nijhoff

PUPIL VAN DE WEEK Wedstrijd: WNC 1 – Montfoort 1   Uitslag:  2 – 4 Naam: Jesse Nijhoff Wat is je leeftijd: 9 jaar In welk team speel je: WNC JO11-2G Op welke positie speel je: Laatste man Wie is je favoriete speler bij WNC: Demian Ririmasse Wat is je favoriete club in Nederland: AJAX Wie is je favoriete speler in Nederland: Kasper Dolberg […]

25-11-2017: Mike van Gameren

PUPIL VAN DE WEEK Wedstrijd: WNC 1 – LRC 1   Uitslag:  1 – 2 Naam: Mike van Gameren Wat is je leeftijd: 8 jaar In welk team speel je: WNC JO9-1 Op welke positie speel je: Keeper Wie is je favoriete speler bij WNC: Arjan Kaasjager Wat is je favoriete club in Nederland: AJAX Wie is je favoriete speler in Nederland: Wesley Sneijder Heb […]

04-11-2017: Sem Janssen

PUPIL VAN DE WEEK Wedstrijd: WNC 1 – SVL 1   Uitslag:  2 – 1 Naam: Sem Janssen Wat is je leeftijd: 9 jaar In welk team speel je: WNC JO11-1 Op welke positie speel je: Links voor Wie is je favoriete speler bij WNC: Joey Janssen Wat is je favoriete club in Nederland: WNC Wie is je favoriete speler in Nederland: Arjen Robben Heb […]

21-10-2017: Maurice Kaasjager

PUPIL VAN DE WEEK Wedstrijd: WNC 1 – GJS   Uitslag:  2 – 0 Naam: Maurice Kaasjager Wat is je leeftijd: 11 jaar In welk team speel je: WNC JO13-1 Op welke positie speel je: Links half Wie is je favoriete speler bij WNC: Aimen Seggal Wat is je favoriete club in Nederland: Ajax Wie is je favoriete speler in Nederland: Justin Kluivert Heb […]

14-10-2017: Nils Donker

PUPIL VAN DE WEEK Wedstrijd: WNC 1 – Delta Sports’95 1   Uitslag:  4 – 1 Naam: Nils Donker Wat is je leeftijd: 9 jaar In welk team speel je: WNC JO11-1 Op welke positie speel je: laatste man Wie is je favoriete speler bij WNC: Jeffrey Weidema Wat is je favoriete club in Nederland: FC Utrecht Wie is je favoriete speler in […]

30-09-2017: Levin Weidema

PUPIL VAN DE WEEK Wedstrijd: WNC 1 – DHSC 1   Uitslag:  1 – 0 Naam: Levin Weidema Wat is je leeftijd: 7 jaar In welk team speel je: WNC JO9-1 Op welke positie speel je: overal Wie is je favoriete speler bij WNC: Ome Jeffrey Weidema Wat is je favoriete club in Nederland: Ajax Wie is je favoriete speler in Nederland: Sneijder Heb je […]

22-11-2014: Timo Nijhoff

PUPIL VAN DE WEEK Wedstrijd: WNC-De Meern Naam: Timo Nijhoff Wat is je leeftijd: 8 jaar In welk team speel je: F1 Op welke positie speel je: Middenvelder Wie is je favoriete speler bij WNC: Jamy Goemaat Wat is je favoriete club in Nederland: AJAX Wie is je favoriete speler in Nederland: Lasse Schöne Heb je […]

15-11-2014: Ralph Bambacht

PUPIL VAN DE WEEK Wedstrijd: WNC-De Meern Naam: Roy de Jongh Wat is je leeftijd: 7 jaar In welk team speel je: F1 Op welke positie speel je: Spits Wie is je favoriete speler bij WNC: Hendri van Dooijeweert Wat is je favoriete club in Nederland: Feyenoord Wie is je favoriete speler in Nederland: Arjen Robben […]

01-11-2014: Sjon de Jongh

PUPIL VAN DE WEEK Wedstrijd: WNC-FC Naam: Sjon de Jongh Wat is je leeftijd: 8 jaar In welk team speel je: F1 Op welke positie speel je: Links midden Wie is je favoriete speler bij WNC: Ricardo Papilaja Wat is je favoriete club in Nederland: AJAX Wie is je favoriete speler in Nederland: Robin van Persie […]

13-09-2014: Ralph Bambacht

PUPIL VAN DE WEEK Wedstrijd: WNC-Zuidvogels Naam: Ralph Bambacht Wat is je leeftijd: 9 jaar In welk team speel je: F1 Op welke positie speel je: Keeper Wie is je favoriete speler bij WNC: Jordy Perdon Wat is je favoriete club in Nederland: AJAX Wie is je favoriete speler in Nederland: Jasper Cillessen Heb je naast […]