WNC – GRC-14

WAARDENBURG- Vandaag staat voor WNC alweer de derde wedstrijd van dit seizoen op het programma, tegenstander is GRC-14 uit Giessen/Rijswijk. GRC-14 staat momenteel op een 12e plaats met 1 punt uit 2 wedstrijden en zouden bij winst vandaag boven WNC op de ranglijst kunnen komen. WNC staat na het teleurstellende verlies van vorige week uit bij SVL momenteel op een 8e plaats met 3 punten uit 2 wedstrijden.

Vorig seizoen troffen beide teams elkaar ook al in deze 1e klasse C, in de heenwedstrijd in Giessen/Rijswijk won WNC toen nog overtuigend met 2 – 5, maar in Waardenburg won WNC maar nipt van  GRC-14 met 2 – 1. GRC-14 is altijd al een lastige tegenstander voor WNC geweest, voorheen voor de fusie met Giessen toen de club nog Rijswijkse Boys hete, waren het vanwege hun strijdlust vaak boeiende wedstrijden en dus kan WNC vandaag ook weer op fel verweer rekenen van het team dat vanaf begin dit seizoen onder leiding staat van de nieuwe trainer Piet de Kruif uit Ophemert . WNC trainer Cor Prein zal het met zijn team dus voetballend goed voor elkaar moeten hebben vandaag, en zal zeker voor de winst gaan om toch aansluiting te behouden bij de bovenste teams in de ranglijst. De vraag is hoe WNC zich herstelt heeft na de domper van vorige week in Langbroek bij SVL. Het belooft vandaag in Waardenburg dus weer een spannende wedstrijd te gaan worden. De wedstrijd van vanmiddag staat onder leiding van scheidsrechter R.L.C.M. Labeur.